O nas - Akademia Liderów Przyszłości

Akademia Liderów Przyszłości - o nas

Historia Akademii Liderów Przyszłości

Akademia Liderów Przyszłości - Pomysł

Pomysł:

Pomysł na Akademię Liderów Przyszłości zrodził się podczas rodzinnej rozmowy na temat przedsiębiorczości u dzieci.

Mój 10-letni syn Piotr przeczytał artykuł o dzieciach, które zaczęły rozwijać swoje pomysły na biznes wspólnie z rodzicami. Zapytał „Mamo czy możemy coś zrobić razem w ramach Twojej firmy?„. Do pomysłu zapaliła się także córka, 7-letnia Amelia.

Na początku myśleli o grach, gdyż GrywIT zajmuje się grywalizacją (stosowanie mechanizmów znanych z gier do angażowania ludzi) i dzieci też chętnie biorą w niej udział. Natomiast ja widząc z jakim zapałem moje dzieci podeszły do tematu pomysłu na biznes, pomyślałam, że może warto aby inne dzieci miały także przestrzeń do rozwijania swojej przedsiębiorczości.

 

 

Akademia Liderów Przyszłości - Do celu

Cel Akademii Liderów Przyszłości:

Oczywiście celem Akademii nie jest to, żeby wszyscy uczestnicy musieli mieć swoje pomysły na biznes. Chodzi o nauczenie dzieci i młodzieży kreatywnego myślenia, pracy w grupie, innowacyjności, pracy w projekcie i innych aspektów które przydadzą im się później w każdej pracy. A przede wszystkim by nabrały one odwagi, większego poczucia własnej sprawczości i otwartości na możliwości jakie daje im życie, a przy tym świetnie się bawiły.

 

 

Krok po kroku do celu:

Moim dzieciom spodobał się ten pomysł, więc ruszyliśmy do działania. Nazwa, logo, rodzaj zajęć jakie oferujemy – do wszystkich moich pomysłów dzieci dawały swoją opinię, żeby te zajęcia były jak najciekawsze.

Finalny program naszej Akademii został stworzony przez praktyków biznesu, wybitnych pedagogów, właścicieli innowacyjnych startupów i co najważniejsze – dzieci i młodzież.

Zapisz dziecko na zajęcia

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z uczestnictwem dziecka w zajęciach. Do tego wymagane jest podpisanie umowy oraz dokonanie opłaty za zajęcia.

Imię i nazwisko dziecka

Data urodzenia dziecka

Imię i nazwisko rodzica

Adres email do kontaktu

Telefon do kontaktu

Rodzaj zajęćWarsztaty Akademii Liderów PrzyszłościDedykowane zajęcia dla szkółPółkolonie w trakcie trwania ferii - turnus I (29 styczeń 2018 - 2 luty 2018)Półkolonie w trakcie trwania ferii - turnus II (5 luty 2018 - 9 luty 2018)Organizacja urodzin dziecka (w polu uwagi proszę wpisać datę i godzinę w której urodziny miałyby się odbyć)

Skąd dowiedziałeś się o zajęciach Akademii Liderów Przyszłości?

Uwagi:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych związanych z aplikowaniem do udziału w Akademii Liderów Przyszłości. Mam prawo do żądania usunięcia przetwarzania tych danych w każdym momencie.

Zapisanie dziecka nie gwarantuje, że zostaną utworzone grupy, będzie to zależne od liczby chętnych. Będziemy się z Państwem kontaktować.